AGRA Kancelaria Rachunkowa

AGRA Kancelaria Rachunkowa świadczy profesjonalne usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, wkrótce także z zakresu doradztwa podatkowego:

 • pełna księgowość
 • książka przychodów i rozchodów
 • ryczałt
 • kadry, płace, ZUS
 • zeznania roczne
 • rozliczenie VAT-u budowlanego
 • samozatrudnienie
 • deklaracje INTRASTAT i inne statystyczne

Specjalizacja – spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki jawne, spółki cywilne, inne). Kancelaria posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 15216/2006. Jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiada obszerną wiedzę z zakresu księgowości oraz podatków zdobytą dzięki pracy zawodowej na stanowiskach głównych księgowych oraz dzięki wieloletniej współpracy z urzędami skarbowymi.

Odwiedź stronę AGRA Kancelaria Rachunkowa

Aptus

Firma z branży e-commerce z kilkunastoletnimi tradycjami na rynku, oferująca oprogramowanie sklepów internetowych dopasowane pod wymogi indywidualnego klienta. W portfolio firmy znajdziemy między innymi wdrożenia wielu aptek internetowych, księgarń, sklepów z branży odzieżowej i obuwniczej, a także spożywczej czy też motoryzacyjnej. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom handlu elektronicznego Aptus.pl może zaproponować wykonanie sklepów internetowych zintegrowanych z zewnętrznymi systemami, z uwzględnieniem funkcjonalności na życzenie oraz projektem graficznym przystosowanym do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
W ofercie firmy oprócz sklepów internetowych znajdziemy również strony internetowe, systemy cms oraz dedykowane serwisy internetowe.

Odwiedź stronę Aptus

ArturKosinski.pl

arturkosinski.pl zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych opartych o skrypt Prestashop. Ponadto realizuje kompleksowe usługi reklamy internetowej, w tym pozycjonowanie stron, reklamy w Google, reklamy śledzące, reklamy na Facebooku, wideo marketing i wiele innych. Na stronie udostępniają również filmy instruktażowe dla przyszłych właścicieli sklepów internetowych i stron www na temat ogólnie pojętej reklamy w internecie.

 

Odwiedź stronę ArturKosinski.pl

Biuro Rachunkowe „Na Zamłyniu”

Biuro Rachunkowe „Na Zamłyniu”  oferuje swoje usługi w zakresie:

 • Rzetelnego i profesjonalnego prowadzenia księgowości firmy
 • Kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej
 • Pośrednictwie w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
 • Pomocy w formalnościach

Odwiedź stronę Biuro Rachunkowe „Na Zamłyniu”

Elramo.pl

Biuro Rachunkowe Elramo oferuje pełną profesjonalną obsługę księgową podmiotów gospodarczych, prowadzoną według najnowszych standardów. w tym między innymi:

 • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i zeznań podatkowych
 • Uproszczona i pełna rachunkowość firm
 • Sprawy kadrowe, płacowe, ZUS
 • Sporządzanie sprawozdań statystycznych

Odwiedź stronę Elramo.pl

Greenmouse

Greenmouse od 2007 roku zajmuje się tworzeniem, rozbudową oraz odświeżaniem serwisów internetowych o różnym stopniu skomplikowania, od prostych wizytówek internetowych po rozbudowane portale z systemem zarządzania treścią. Greenmouse specjalizuje się w dostarczaniu gotowych stron i sklepów internetowych w niskich cenach, które można uruchomić nawet w kilka godzin. Pełna oferta znajduje się na stronie greenmouse.pl

Odwiedź stronę Greenmouse

Marpnet.pl

Marpnet.pl zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem sklepów internetowych oraz tworzeniem stron internetowych. Marpnet w swojej ofercie posiada gotowy sklep internetowy o szerokich możliwościach funkcjonalnych. Oprogramowanie sklepu zintegrowane jest z najpopularniejszymi porównywarkami cen takimi jak ceneo.pl, nokaut.pl, okazje.info, współpracuje z systemem płatności ratalnych Żagiel, systemami płatności internetowych paypal.pl, payu.pl, przelewy24.pl, dotpay.pl, serwisem allegro.pl, posiada intuicyjny panel administratora do zarządzania sklepem. Klienci Marpnet reprezentują różne branże, w swojej ofercie posiadają bardzo odmienne produkty. My natomiast stworzyliśmy sklep, który jest uniwersalny, łatwo konfigurowalny i można go dostosować do własnych potrzeb pod względem funkcjonalnym i graficznym.

Odwiedź stronę Marpnet.pl

Max-Shop.pl

Wyjątkowe oprogramowanie sklepu internetowego Max-Shop.pl
Dzięki swojej funkcjonalności i niezwykłej wydajności MaxShop jest niedoścignioną aplikacją umożliwiającą sprzedaż Twoich produktów w internecie.

Odwiedź stronę Max-Shop.pl

Prywatny Detektyw „ KUROWSKI”

Prywatny Detektyw „ KUROWSKI” prowadzi usługi zgodne z ustawą z dnia 6 lipca 2001 r. w sprawie usług detektywistycznych. Czynności te polegają na uzyskiwaniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji o osobach, przedmiotach i zdarzeniach, realizowane na podstawie umowy zawartej ze zleceniodawcą, w formach i w zakresach niezastrzeżonych dla organów i instytucji państwowych na mocy odrębnych przepisów. Przykładowy zakres usług:

 • Poszukiwanie osób
 • Wywiad gospodarczy
 • Porady prawne
 • Ustalenie miejsca zamieszkania
 • Wykrywanie podsłuchów
 • Zbieranie materiału dowodowego w sprawach rozwodowych

Zapewniamy dyskrecję i anonimowość oraz gwarantujemy stuprocentową lojalność wobec zleceniodawcy.

Odwiedź stronę Prywatny Detektyw „ KUROWSKI”

Sellsmart.pl

Sellsmart.pl zajmuje się zastosowaniem Internetu w biznesie. Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania internetowego do obsługi sklepów internetowych, stron internetowych (systemy CMS), jak również w kompleksowej obsłudze firm prowadzących sprzedaż internetową, m.in. w zakresie projektowania narzędzi wspomagających sprzedaż, integrowania systemów informatycznych.

Odwiedź stronę Sellsmart.pl

Zenitax

Zenitax to zintegrowane biuro zajmujące się świadczeniem najwyższych usług z zakresu księgowości, audytem, finansów i rachunkowości, która świadczy swoje usługi dla firm działających we wszystkich sektorach gospodarki. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze Zenitax jest w stanie sprostać problemom, które pojawiają się zarówno przy prowadzeniu małej firmy, jak i przy funkcjonowaniu dużej korporacji. W szeregach firmy znajdują się Biegli Rewidenci, jak i specjaliści ds. podatków, rachunkowości czy finansów.

Odwiedź stronę Zenitax