Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością oddaję do Państwa rąk nowe rozwiązanie na rynku prawniczym – internetową platformę obsługi prawnej – legamo.pl

Legamo powstała na bazie moich doświadczeń we współpracy z przedsiębiorcami. Doradzając firmom przez szereg lat,doskonale wiem co jest najważniejsze. To kompetencja, szybkość działania i przewidywalność. To wszystko oczywiście przy zachowaniu rozsądnych kosztów. Suma tych doświadczeń pozwoliła mi na zaprojektowanie platformy, która łączy wszystkie powyższe cechy. Z jednej strony pozwala na natychmiastowy kontakt ze mną lub moimi współpracownikami, z drugiej strony pozwala na zarządzanie realizowanymi zleceniami poprzez podgląd na status realizacji konkretnej sprawy. Zawiera również terminarz, dzięki któremu Klient określa termin realizacji oraz panel wiadomości, dzięki któremu na bieżąco wymienia informacje z prawnikiem.

Do projektu zaprosiłam doskonałych informatyków, którzy potrafili zrozumieć moją ideę i z sukcesem ją zrealizowali. W ten sposób już dziś mogę udostępnić Państwu narzędzie, dzięki któremu będziecie Państwo mieli dostęp do porad prawnych z każdego miejsca, a żadne pytanie, nie pozostanie bez odpowiedzi.

Serdecznie Państwa zachęcam do rejestracji na panel.legamo.pl . Sama rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, a pozwoli Państwu zapoznać się z tym nowym narzędziem. Liczę, że legamo.pl spotka się z Państwa ciepłym przyjęciem.

Łączę wyrazy szacunku,

Beata Sałdan

Radca Prawny

 

 

 

Co daje platforma legamo.pl ?

Natychmiastowy dostęp do radcy prawnego video/audio/chat

Wystarczy zalogować się w panelu klienta i wybrać formę kontaktu – połączenie video, połączenie głosowe lub chat. W ten sposób przedsiębiorca ma dostęp do porad prawnych z każdego miejsca oraz  w sytuacjach, kiedy musi otrzymać krótką informację natychmiast. Taka forma kontaktu jest alternatywą do posiadania radcy prawnego „na etacie” przy nieporównanie niższych kosztach.

• Przesyłanie zleceń online

W panelu Klienta dostępne jest okno zleceń – przedsiębiorca dodaje zlecenie, załącza odpowiednie pliki /np. umowę do sprawdzenia/ oraz podaje oczekiwany termin wykonania sprawy.
Radca prawny przyjmuje zlecenie, ocenia koszt wykonania (lub czasu pracy w przypadku abonamentu) i weryfikuje termin realizacji. Po akceptacji przez Klienta, zlecenie jest realizowane.

• Stały podgląd statusu realizacji zleceń poprzez osobisty Panel Klienta

Zlecenie może być bardziej skomplikowane, a praca nad rozwiązaniem może zająć więcej czasu. Bardzo ważne dla nas jest to, aby Klient zawsze wiedział, co dzieje się z jego zleceniem. Dlatego w swoim Panelu Klienta ma możliwość sprawdzenia w jakim procencie sprawa jest zrealizowana, który prawnik ją prowadzi. Na bieżąco może dodawać swoje komentarze wysyłając wiadomości do konkretnego prawnika – również poprzez panel komunikacyjny.

• Redukcję kosztów obsługi prawnej firmy

W ramach legamo.pl przedsiębiorca może wybrać dwie formy rozliczeń: za zlecenie lub rozliczenie abonamentowe. Niezależnie od wyboru – przedsiębiorca oszczędza czas i pieniądze.

• Bezpieczeństwo danych – transmisja kodowana, podwójna autoryzacja poprzez kody SMS

Całość panelu jest zabezpieczona na wielu poziomach. Państwa dane są bezpieczne.